Jak to funguje

Snižujte následky znečištění emisemi CO2 s palivovými kartami od CSS

CCS Clean Advantage™ je ekologický program, který uživatelům karty euroShell poskytuje výhodu kompenzace nebo redukční emisí CO2 vytvořených jejich vozovým parkem. CCS jako součást programu Clean Advantage™ podporuje celou řadu iniciativ napříč různými projekty, které omezují CO2 lokálně i po celém světě.


 
 
 
 

Karta CCS nabízí komplexní služby, které šetří vaše peníze.

Karta CCS vám i vašemu vozovému parku jako vždy poskytne výrazné úspory a pomůže vám ušetřit na výdajích za vaše tankování. S kartou od společnosti CCS může nyní vaše společnost navíc pozitivním způsobem přispět k ochraně prostředí, ve kterém žijeme. *Použití karty CCS je velice výhodné. Ať už se jedná o širokou akceptační síť nebo kvalitní zákaznický servis.

O nás

Clean Advantage™ je komplexní program udržitelnosti, který vám přinášejí společnosti CCS a GreenPrint. Program automaticky vypočítá emise CO2 vašeho vozového parku a výrazně je sníží poměrnými investicemi do projektů, které množství CO2 v atmosféře omezují; vaše vozidla tak budou nejšetrnější na silnici – ještě ekologičtější než průměrné elektromobily nebo vozidla na CNG. Program Clean Advantage™ investuje do mnoha projektů, které nejenže omezují CO2, ale také pomáhají zajišťovat přirozené životní prostředí pro volně žijící zvířata, likvidují skládky a vytvářejí parky a místa k rekreaci, které mohou využívat lidé po celém světě.


Propagujte Clean Advantage™ vašeho vozového parku na webu

Zkopírujte kód níže a přidejte si štítek Clean Fleet (Zelená flotila) na své webové stránky ještě dnes!

Zkopírujte kód níže:

<a href="https://ccs.cleanadvantage.eu"><img src="https://ccs.cleanadvantage.eu/wp-content/uploads/2017/11/250_CR_CCS_Decal.png" alt="Clean Advantage" style="width:250px; height:250px"></a>
Jak to vypadá:

Clean Advantage™

Kompenzujeme nebo snížit emise oxidu uhličitého a dalších skleníkových plynů tím, že investujeme do rozrůstajícího se portfolia ekologických projektů zahrnujícího opětovné zalesňování krajiny, alternativní energie, biomasu a další projekty, a to jak na lokální, tak na globální úrovni. Tím, že program Clean Advantage zastane veškerou agendu spojenou s řízením projektů, zajišťuje tak společnostem jednoduchou cestu ke stabilní podpoře jejich dobré pověsti

  • Podpora – Zjišťování přesného množství CO2, které vaše vozidla produkují, může být velice komplexní proces, s programem Clean Advantage si ale tuto starost vezmeme na sebe.
  • Jednoduchost – O vše se postaráme s nízkými náklady, vše bude přehledně uvedeno na vaší faktuře
  • Měřítko – Žádný zákazník není příliš malý, služby poskytujeme všem zákazníkům bez rozdílu velikosti
  • Zkušenosti – GreenPrint a Arbor Day Foundation jsou světovými jedničkami v realizaci projektů na snižování emisí. Vlastní certifikáty na základě protokolů OSN a vládních organizací, jako je Verified Carbon Standard. Jako člen registru APX Carbon Registry má GreenPrint veřejně viditelný seznam projektů na snižování emisí, odstoupených povolenek klientů a dokumentace související s délkou projektu, jeho typem, audity a snížením CO2.
  • Budování dobré pověsti – Díky své účasti na programu Clean Advantage budete moci v rámci marketingu propagovat vaše rozhodnutí o ekologické udržitelnosti, a to jak ve vztahu ke svým zákazníkům, tak i k veřejnosti.
  • Roční e-certifikát omezování uhlíkových emisí – Na vyžádání vám rádi vystavíme roční e-certifikát potvrzující množství emisí vašeho vozového parku za uplynulý rok, které jste snížili díky účasti v programu Clean Advatage.